GEROH dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie mobilnych systemów teleskopowych masztów i rozwiązań przyczep dla wojska i sił bezpieczeństwa. Firma  posiada wysoki poziom wiedzy i ponad 60-letnie doświadczenie w dostarczaniu typowych rozwiązań jak i realizowane na zamówienie. GEROH oferuje   szeroka  gamę masztów  dla  zastosowań cywilnych i wojskowych  takich jak: łączność, systemy obserwacyjne, systemy rozpoznania celów, prowadzenie wojny elektronicznej, systemy dowodzenia.  Ogólny podział masztów przedstawia się następująco:

maszty teleskopowe KV- maszty o napędzie ręcznym lub elektrycznym używane jako nośniki anten, oświetlenia, kamer oraz urządzeń pomiarowych.

maszty wrzecionowe SPM- przeznaczone są do pracy przy bardzo dużych obciążeniach i precyzji.

W ofercie firmy GEROH znajduje się także, mobilny, terenowy  system  przyczep, którego rynek stale się powiększa. Charakteryzują się dużą ładownością przy małej wadze samej przyczepy, doskonałą mobilnością w trudnych warunkach terenowych,  długą żywotnością oraz niskim kosztami utrzymania i konserwacji.

W wyniku niedawnego połączenia firm GEROH i  WILL-BURT oferta została poszerzona o maszty z włókna węglowego Stiletto, maszty pneumatyczne HD i SHD (GEROH produkuje  lekki maszt pneumatyczny AREO) oraz maszty przenośne z serii Expedition.

 

Maszty GEROH oraz WILL BURT -  folder (POL)