O firmie

 

SUNDOOR TECH Sp. z o.o. wcześniej LETRONA POLSKA Sp. z o.o. działająca na rynku polskim od 2001 roku specjalizuje się w sprzedaży różnorodnego typu masztów przeznaczonych dla odbiorców cywilnych i wojskowych. Nasza firma jest przedstawicielem znanych europejskich producentów masztów GEROH GmbH oraz LETRONA AG. W 2012 roku firma GEROH połączyła  się z  amerykańskim firmą WILL-BURT, która w  świecie znana jest z wysokich standardów jakościowych. Dzięki połączeniu nasza oferta masztów  została wzbogacona m.in. o maszty z wykonane z włókien węglowych oraz maszty przenośne. Rok wcześniej nawiązaliśmy współpracę ze znanym na świecie  producentem   urządzeń dźwigowo-podnośnikowych  HAACON. Dlatego obecnie możemy Państwu zaoferować urządzenia do za- i wyładunku kontenerów, od ich przemieszczenia (w tym do załadunku w transporcie lotniczym), podpory niwelacyjne, urządzenia napędowe do śluz oraz windy. 

Specjalizujemy się w budowie infrastruktury dla operatorów telekomunikacyjnych. Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę klienta począwszy od wizji lokalnej, poprzez pełen proces akwizycyjny, wykonanie projektu, kończąc na robotach budowlanych instalacyjnych  oraz wykonanie kompletnej dokumentacji powykonawczej  wraz z odbiorem wykonanych prac.

Nowość: Przenośny maszt antenowy AM2.

Firma Will Burt wprowadza nowy,  oparty na trójnogu , przenośny aluminiowy system masztowy  AM2.   Powstał na bazie sugestii klientów oraz przy wykorzystaniu już wcześniej oferowanych podobnych systemów.

Zalety:

- możliwość podnoszenia  aż 4 anten na wysokość do 15 metrów,

- łatwiejszym dopasowaniem obciążenia oraz większa niezawodnością,

- możliwość wykorzystania system podnoszenia  „EZ Raze” z zatrzymaniem i dalszym

  podnoszeniu lub opuszczaniu masztu przy użyciu korby ręcznej,  

- nie ma potrzeby użycia narzędzi do montażu  …

 

Więcej informacji można znaleźć na nowej stronie internetowej  www.antennamast.com